



1
4
Kitchen
Kitchen
- Regular price
- $150.00
- Regular price
-
- Sale price
- $150.00
- Unit price
- per
Limited Availability
Please contact us to rent our Kitchen space here.
2 HOUR MINIMUM - $150/HOUR
Our kitchen + prep space is the perfect location for your next workshop or teaching event. Includes microwave, oven, cooktop, dishwasher, refrigerator and island. Bon appétit!
Couldn't load pickup availability